Dr. Sinan Oğan | Ata İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı

Türkiye'de Birileri Kilit Olacaksa Ancak Türk Milliyetçileri Olabilir!

Kanal5’te Yekpa Ahmed’in sunduğu Ajans Analiz programına konuk olan Sayın Dr. Sinan Oğan, Ahmed’in sorularını yanıtladı.

“Türkiye’de maden kazaları oluyor, göçükler oluyor, seller oluyor, kar oluyor, fırtına oluyor, depremler oluyor, yangınlar oluyor orman yangınları her sene artık klasik haline geldi, bu kadar afetin yaşandı bir yerde ya bir tane Afet Bakanlığı kursak, Olağanüstü Haller Bakanlığı kursak. Belediyelerdeki itfaiye yangın söndürme, acil müdahale, sivil savunma, AFAD, vs. bütün bu kurumların hepsini alsak bir bakanlık çatısı altında bütün il örgütlemeleri ile yapsak. Bir yerde yangın mı oldu. Hemen o bakanlığın birimi müracaat edecek.” şeklinde sözlerine devam eden Sayın Dr. Sinan Oğan, Polis meslek kanunu, Millet İttifakı adaylığı, 2. turda HDP’nin rolü ve Iğdır Üniversitesi başta olmak üzere güncel meseleler hakkında açıklamalarda bulundu.

Gönüllü Olun!

Büyük Türkiye ve Kutlu Turan Ülküsü Yolunda
Dr. Sinan OĞAN'ın Ekibine Katılmak için

×

DR. SİNAN OĞAN

ATA İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı

İMZA SEFERBERLİĞİ BAŞLADI!

ATA İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı olarak Türk milliyetçilerine, Atatürkçülere çağrımdır. Bugün itibari ile imza organizasyon sürecimiz başlamıştır. Her bir Türk Milliyetçisi imza için çalışmalıdır. 22 Mart'ta İlçe Seçim kurullarına giderek, eşimizi dostumuzu götürerek imza vermenizi bekliyorum.

Gönüllü Olun
Kutlu Turan Ülküsü İçin Gönüllü Ol
Gönüllü Olmak İçin Whatsapp Üzerinden Bize Ulaşabilirsiniz
Dr. Sinan Oğan