Dr. Sinan Oğan | TÜRKSAM Başkanı
blank

OYUN BOŞA GİTMEZ

Saygıdeğer vatandaşlarım, ben aylar öncesinde bu yola çıkarken eğer üzerinde uzlaşılan Türk milliyetçisi bir aday olmazsa bu seçim Türk milliyetçilerini adaysız bırakmayacağım, elimi taşın altına koyacağım ve cumhurbaşkanı adayı olacağım dedim.

blank

Olamaz dediler ama bize inananların desteğiyle Ata İttifakı kuruldu ve bu ittifakın cumhurbaşkanı adayı olarak gösterildim. Bu kez de resmi aday olmak için gereken 100 bin imzayı toplayamaz, boşa imza verme zahmetine katlanmayın dediler. Fakat çok zor şartlar altında, bütün imkansızlıklara rağmen bir günde rekor düzeyde 50 bin imza toplayarak 100 bin imza sınırını aşıp toplamda 111.508 imza ile resmen cumhurbaşkanı adayı oldum. Böylece imza vermek için katlanmış olduğunuz zahmet boşa gitmedi.

Şimdi ne diyorlar?

Kazanamaz. Sinan Oğan kendisini iyi yetiştirmiş, donanımlı bir siyasetçi, tam bir devlet adamı ama oy verirseniz oyunuz boşa gider. Oyları bölmemek için Sinan Oğan’a oy vermeyin.

Biz ne diyoruz?

Asıl bir Türk milliyetçisinin kendisini temsil etmeyen siyasal islamcı ve muhafazakar kesimi temsil eden Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a veya sosyal demokrat ve solcu kesimi temsil eden Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’na oy vermesi Türk milliyetçisinin oyunun boşa gitmesi demektir.

Esas Türk milliyetçilerinin Sinan Oğan gibi Türk milliyetçisi bir cumhurbaşkanı adayı varken siyasal islamcı ve muhafazakar Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a veya sosyal demokrat ve solcu Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’na oy vermesi Türk milliyetçilerinin oylarının bölünmesi demektir.

Sandığa gittiğinizde bu ülkeyi kimin daha iyi yöneteceğini düşünüyorsanız oyunuzu ona verin. Eğer Sinan Oğan’ın bu ülkeyi daha iyi yöneteceğini düşünüyor fakat yaratılan oyun boşa gider algısıyla kötüden bir tık iyisine yani kötünün bir benzerine oy verirsen asıl o zaman oyun boşa gider.

Ey Türk milliyetçisi kardeşlerim, ey bu ülkenin kurucusunun yolundan ayrılmayan Atatürkçü kardeşlerim;

Biz garip miyiz ki cumhur ittifakının yedeği olarak görülelim? Biz garip miyiz ki bu memlekette millet ittifakının heybesinde ki oy olarak görülelim?

Sizlerden sandığa gittiğinizde bu soruyu kendinize sormanızı istiyorum:

Biz garip miyiz bu yurtta ki bunlara muhtacız?

blank

“Tabiki muhtaç değiliz!”

Garip değil, biz bu memleketin sahibi olduğumuzu göstereceğiz, inşallah. Çünkü bu kez ilk defa oy pusulasında sizleri temsil eden bir cumhurbaşkanı adayı, gönül rahatlığıyla oy verebileceğiniz Sinan Oğan var.

İnan! Oyun boşa gitmez.

Neden Sinan Oğan’a Oy Vermelisiniz

Her bir vatanseverin, her bir Türk milliyetçisinin, her bir Atatürkçünün seçimlerin en azından birinci turunda neden ATA İttifakına ve Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan’a oy vermesi gerektiğini aşağıda ki videoda tane tane anlattım.

Saatlerce konuşmaya, sayfalarca yazmaya gerek yok. Bu videoyu izleyin, izlettirin, Türk milleti gerçekleri görsün ve kararını ona göre versin. Seçimlerin ikinci tura kalacağı net bir şekilde ortadayken Türk milletinin safı belli olsun, biz ikinci tura kalacağımıza inanıyoruz ama eğer biz ikinci tura kalamazsak siz yine istediğinize oy verin. Gelin Türk milletini sigortasız bırakmayın, güvencesiz bırakmayın, HDP ve HÜDA PAR’ın insafına bırakmayın. Seçimlerin belirleyeni Türk milliyetçileri olsun. Bu videoyu mümkün olduğu kadar çok insana ulaşması için paylaşın lütfen…

blank

Ankara Bahçelievler 7. Cadde 28.04.2023

blank
blank
blank

Denizli Bayramyeri Meydanı 01.05.2023

blank
blank
blank

Manisa Beyazfil Caddesi 01.05.2023

blank
blank
blank

İzmir Tarihi Kemeraltı Çarşısı 02.05.2023

blank
blank
blank

Ankara Sakarya Caddesi 04.05.2023

blank
blank
blank

Kayseri Cumhuriyet Meydanı 05.05.2023

blank
blank
blank

Erzurum Cumhuriyet Caddesi 06.05.2023

blank
blank
blank

Kars Kazımpaşa Caddesi 06.05.2023

blank
blank
blank

Iğdır Zübeyde Hanım Bulvarı 06.05.2023

blank
blank
blank

Gaziantep İnönü Caddesi 08.05.2023

blank
blank
blank

Kadirli Üçgen Park 10.05.2023

blank
blank
blank

Aziz Türk Milleti,
Bizim arkamızda para babaları yok, yarınlarımız olan evlatlarımızın yürekli ana babaları var…
Karınca kararınca bu kampanyamıza siz de katkıda bulunun. Şimdiden teşekkür ederim.

blank

Seçim Kampanyamıza
Katkıda Bulunun

DESTEK OLUN

Gönüllü Olun!

Büyük Türkiye ve Kutlu Turan Ülküsü Yolunda
Dr. Sinan OĞAN'ın Ekibine Katılmak için

×
blank blank

Bu Ülkenin Sigortası Oluruz

Gönüllü Olun
Kutlu Turan Ülküsü İçin Gönüllü Ol
Gönüllü Olmak İçin Whatsapp Üzerinden Bize Ulaşabilirsiniz
Dr. Sinan Oğan
blank

Bildirimlere İzin Verin

Son gelişmeler ve bilgilendirmelerden haberdar olmak için bildirimlere izin verebilirsiniz