Dr. Sinan Oğan | Ata İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı

Dr. Sinan Oğan: "Türkiye'yi 2025'e kadar siyasetten belini doğrultamayacak bir sürece sokacaklar."

TV100’de Pınar ışık Ardor’un sunduğu Gündeme Dair programına konuk olan Sayın Dr. Sinan Oğan, Aydemir’in sorularını yanıtladı.

“Ekonomi tahsili alanlar bilir ki ekonomideki en temel kurallardan birisi; “kötü paranın iyi parayı kovduğuna dair tezlerdir.” Maalesef ki bir ülkeye kötü para yani kirli para yani riskli para girdiği zaman ülkeye temiz para çok girmez. Kirli para rüşvetten de elde edilen para olabilir, vergi kaçırmadan elde edilen para olabilir. Şöyle örnek vereyim; Rusya’nın en büyük yatırımcısı Güney Kıbrıs Rum kesimidir. Türkiye var, Amerika var. Bunların içerisinde Rusya’daki en büyük yabancı yatırımcının Güney Kıbrıs Rum kesimi olması sizce normal midir? Değil çünkü, Güney Kıbrıs Rum kesiminin bütçesi ona yetmez. Peki bu kimin parası? Rus oligarkların parasıdır. ” şeklinde sözlerine devam eden Sayın Dr. Sinan Oğan, Kemal Kılıçdaroğlu’nun İngiltere ziyareti, HDP ziyareti, HDP’nin aday stratejisi, Altılı Masa kimi Cumhurbaşkanı Adayı gösterecek başta olmak üzere güncel meseleler hakkında açıklamalarda bulundu.

Gönüllü Olun!

Büyük Türkiye ve Kutlu Turan Ülküsü Yolunda
Dr. Sinan OĞAN'ın Ekibine Katılmak için

×

DR. SİNAN OĞAN

ATA İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı

İMZA SEFERBERLİĞİ BAŞLADI!

ATA İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı olarak Türk milliyetçilerine, Atatürkçülere çağrımdır. Bugün itibari ile imza organizasyon sürecimiz başlamıştır. Her bir Türk Milliyetçisi imza için çalışmalıdır. 22 Mart'ta İlçe Seçim kurullarına giderek, eşimizi dostumuzu götürerek imza vermenizi bekliyorum.

Gönüllü Olun
Kutlu Turan Ülküsü İçin Gönüllü Ol
Gönüllü Olmak İçin Whatsapp Üzerinden Bize Ulaşabilirsiniz
Dr. Sinan Oğan