Dr. Sinan Oğan | Ata İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı

Dr. Sinan Oğan: "Adalar Bizim Vatan Toprağımız!"

TV100’de Hande Aydemir’in sunduğu Şimdi Konuşalım programına konuk olan Sayın Dr. Sinan Oğan, Aydemir’in sorularını yanıtladı.

“Şimdi burada meseleye birkaç açıdan bakmak lazım. 1. Türkiye buraya nasıl geldik? 2.si Yunanistan ne yapmak istiyor? 3. soruda Türkiye ne yapmalı? Buraya nasıl geldiğimizin altını bir çizmek lazım. Çünkü bugün Yunanistan bu şekilde şımarıyorsa ve Yunanistan bu şekilde şımartılıyorsa. Türkiye eğer ki bazı müttefiklerini zamanında kaybetmeseydi. Türkiye eğer ki bir takım ülkelin iç işlerine karışmak suretiyle yanlış bir politika izlemeseydi. O ülkelerin önemli bir kısmı Yunanistan’ın yanınsa saf tutmazdı ve Yunanistan bu kadar şımarmazdı.” şeklinde sözlerine devam eden Sayın Dr. Sinan Oğan, Tükiye’nin dış politikası, Türkiye’nin göçmen stratejisi, Düşük faiz çıkışı, başta olmak üzere güncel meseleler hakkında açıklamalarda bulundu.

Gönüllü Olun!

Büyük Türkiye ve Kutlu Turan Ülküsü Yolunda
Dr. Sinan OĞAN'ın Ekibine Katılmak için

×

DR. SİNAN OĞAN

ATA İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı

İMZA SEFERBERLİĞİ BAŞLADI!

ATA İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı olarak Türk milliyetçilerine, Atatürkçülere çağrımdır. Bugün itibari ile imza organizasyon sürecimiz başlamıştır. Her bir Türk Milliyetçisi imza için çalışmalıdır. 22 Mart'ta İlçe Seçim kurullarına giderek, eşimizi dostumuzu götürerek imza vermenizi bekliyorum.

Gönüllü Olun
Kutlu Turan Ülküsü İçin Gönüllü Ol
Gönüllü Olmak İçin Whatsapp Üzerinden Bize Ulaşabilirsiniz
Dr. Sinan Oğan