Dr. Sinan Oğan | Ata İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı

2. Turda Cumhurbaşkanını Belirleyen Olarak Sahada Olacağız.

TV42’de Cihat Doğan’ın sunduğu Siyasi Dil Programı’na konuk olan Sayın Dr. Sinan Oğan, Sayın Doğan’ın sorularını yanıtladı.

“Başkanlık sistemi, ikili bir yapı oluşturdu. İttifak bazında bile olsa; Millet İttifakı, Cumhur İttifakı. Şu an seçim sistemi bize şunu gösteriyor ki matematiksel olarak ne Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan ne Sayın ana muhalefet lideri Başkanı Kılıçdaroğlu %50+1’i alamıyor. Seçimler 2. tura kalacak. Seçimler 2. tura kaldığında Cumhuriyetin 100. senesinde Türkiye Cumhuriyeti’nin müstakbel Cumhurbaşkanı HDP’nin kapısını yani kandili kapısını çalmak zorunda. Çünkü HDP kandilden ayrı düşünülemez. HDP eşittir maalesef ki kandil. HDP siyasette terörle arasına mesafe koymadı.” şeklinde sözlerine devam eden Sayın Dr. Sinan Oğan, Bağımsız Cumhurbaşkanı Adaylığı, Sinan Ateş cinayeti, imza süreci ve 2. turda HDP’nin rolü, başta olmak üzere güncel meseleler hakkında açıklamalarda bulundu.

Gönüllü Olun!

Büyük Türkiye ve Kutlu Turan Ülküsü Yolunda
Dr. Sinan OĞAN'ın Ekibine Katılmak için

×

DR. SİNAN OĞAN

ATA İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı

İMZA SEFERBERLİĞİ BAŞLADI!

ATA İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı olarak Türk milliyetçilerine, Atatürkçülere çağrımdır. Bugün itibari ile imza organizasyon sürecimiz başlamıştır. Her bir Türk Milliyetçisi imza için çalışmalıdır. 22 Mart'ta İlçe Seçim kurullarına giderek, eşimizi dostumuzu götürerek imza vermenizi bekliyorum.

Gönüllü Olun
Kutlu Turan Ülküsü İçin Gönüllü Ol
Gönüllü Olmak İçin Whatsapp Üzerinden Bize Ulaşabilirsiniz
Dr. Sinan Oğan