Ülkü Ocakları Bünyesİnde
“Yavru Kurtlar” ve
“Genç Kurtlar”
TeşkİlatI KurulacakTIR

§

Ülkü Ocakları Milliyetçi Hareketin fidanlıkladır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin gelecekteki siyasal kadroları ve devletin vatan sevdalısı bürokratları buralardan yetişip milletimizin hizmetine alınmaktadır. Onlar bizim genç, enerjik, dinamik, eğitimli, teknolojiyi kullanabilen, becerikli zamanın ruhunu okuyabilen ve geleceğimizin güvencesi olan bozkurtlarımızdır.

Ancak son dönemlerde Ülkü Ocaklarımız Partimizden yeterince ilgi ve destek görememiştir. Ocaklarımızın bir kısmı kapatılmış bir kısmı da maddi imkansızlıklar içinde bocalayıp durmuşlardır. İlgisizlik ve maddi yoksunluk nedeniyle Ocaklarımız hem yükseköğretimde hem de orta öğretimde istenilen etkinlik seviyesine ulaşamamıştır. 11 18 yaş grubu eğitim alanı paralel yapılara, Cumhuriyetimizin düşmanlarına ve bölücü örgütlere terkedilmiştir.

Çocuklarımıza kendi onurlu ve muazzam tarihimizi gerçek milli karakterlerin kahramanlık hikayeleri yerine, Batının hayali süper kahramanlarının sanal masalları anlatılarak kültürel benlikleri ve şuurları bulandırılmıştır.

Milli varlığımızı ve toplumsal düzenimizi tehdit eden bu duruma hızla son vereceğiz Ülkü Ocaklarının bünyesinde Yavru Kurtlar ve Genç Kurtlar teşkilatlarını kurarak ortaokul ve liselerde Ülkü Ocaklarının yeniden örgütlenmesini sağlayacağız. Türk Milliyetçiliğinin manevi ikliminde filizlenen genç dimağlar Ülkü Ocaklarında milli ülküye inanmış birer genç fidana ve nihayet MHP bahçesinde Türk varlığına hizmet eden meyveli ağaçlara dönüşecektir Çocuklarımızın milli gurur ve şuurunun İslami ahlak ve erdemlerinin geliştirilmesi için Türk tarihinin insanlığa örneklik teşkil eden abide şahsiyetleri ve milli kahramanları milli eğitimimizi vazgeçilmez bir parçası haline getirilecektir.Yavru Kurtlar ve Genç Kurtlar projemizle ilgili gelişmelerden haberdar olmak için lütfen formu doldurunuz.

Adınız (*)

E-Posta Adresiniz (*)