TÜRKİYE’NİN SİGORTASI
BİRLİĞİMİZİN TEMİNATI
DOĞU VE GÜNEYDOĞU’DA ETKİN MHP

§

Milliyetçi Hareket Partisi yaklaşık yarım asırdır ülkemizin dört bir yanında Ayyıldızlı Albayrağın gölgesinde birleştirici ve bütünleştirici Türk Milliyetçiliği fikriyatının siyasi mücadelesini vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin her karışına sevdalı Milliyetçi Hareket Partisi Ülkemizin Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde milletvekili ve belediye başkanları çıkarmıştır ne varki bugün geldiğimiz noktada Partimizde Doğu ve Güneydoğuda yaşayan kardeşlerimizi temsil eden seçilmiş politik yerel önderler kalmamıştır. Kardeşlerimizin kaderi etnik bölücü yada istirmarcı siyasete terkedilmiştir.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin bölgede varlığı aynı zamanda Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünün ve ebedi kardeşliğimizin manevi sigortasıdır.Harran’da Ebedi Kardeşlik Kurultayı toplanacak birlik ve beraberliğimiz pekiştirilecek, kurulacak özel çalışma gruplarıyla bölgenin her türlü sorununa kapsamlı çözümler üretilecektir.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgemizden çıkaracağımız milletvekilleri, belediye başkanları il genel ve belediye meclis üyeleri milli birliğimizin ve kendi dirliğimizin teminatı olacaktır. Bu bölgede faaliyet yürüten MHP teşkilatları kendi kaderlerlerine terkedilmeyecek genel merkezimizin varlığını her durumda hissedeceklerdir.

Doğu ve Güneydoğu’da etkin MHP projemizle ilgili gelişmelerden haberdar olmak için lütfen formu doldurunuz.

Adınız (*)

E-Posta Adresiniz (*)