TEŞKİLATLARIMIZDA DAİMİ SANDIK KURULLARI OLUŞTURACAĞIZ, MEYDANLARDA KAZANIP SANDIKTA KAYBETMEYECEĞİZ

§

Partili gönüldaşlarımız seçimlerde aylarca dağ bayır demeden bazen aç suzuz kalarak koşturmalarının, kapı kapı dolanıp çalışmalarının karşılığını ancak sandıklar açıldığında görebilmektedir. Bu yüzden seçim sürecinde propaganda faaliyetleri yanında partilerin seçimlerinde başarılı olmasını sağlayan temel etkenlerden biriside sandığa sahip çıkmaktır.

Partimiz seçimlerde yeteri kadar eğitimli ve tecrübeli sandık görevlisi temin edememektedir. Her seçimde farklı kişiler sandıklarda görevlendirilmekte, bu yüzden de bir tecrübe bilgi birikimi ve hafıza oluşturulamamaktadır. Meydanlarda her bir partilimizin emek ve fedakarlıklarıyla adeta iğneyle kuyu kazarak kazandıklarımız, sandık başında birkaç rakam oyunuyla elimizden kayıp gitmektedir.

Bu eksikliğimizi gidermek üzere MHP Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı daha etkin ve verimli hale getirilecektir Ülke genelinde yeterli sayıda sandık görevlisi önceden belirlenecek ve bunlar Genel Merkez Yönetimimiz koordinasyonu ile eğitime tabi tutulacaklar. Yeterliliği tespit edilen sandık görevlilerimiz İl ve İlçe teşkilatlarımız bünyesinde resmen kurulacak olan il ve ilçe sandık kurullarında daimi parti görevlisi olarak yer alacaklardır. Böylece sandık kurullarına teşkilat yapımızda daimi ve kurumsal statü kazandırarak, MHP’nin aldığı mübarek oyların her birine gözümüz gibi sahip çıkacağız.

Teşkilatlarımızda Daimi Sandık Kurulları projemizle ilgili gelişmelerden haberdar olmak için lütfen formu doldurunuz.

Adınız (*)

E-Posta Adresiniz (*)