Siyasette Genç Yıldızlarımız Parlayacak

§

Türkiye’nin en güçlü ve yaygın Gençlik hareketi olan Ülkücü Hareket bir yandan Milliyetçi Hareket Partisi’nin teşkilat ve kadrolarını beslerken diğer yandan Partimizin dinamik gücünü oluşturmaktadır ancak ülkücü hareketin yetişmiş ve yetenekli genç liderlerini Partimizin aktif siyasi kadrolarına taşıyarak yerel ve Milli siyasete kazandırmakta yetersiz kalınmıştır.

Bölücü örgüt uzantıları adeta Türk Milletine nispet yaparcasına Bölücübaşı’nın soyadını taşıyan militanını milletvekili yaparak Gazi Meclisin açılışında Başkanlık Divanında arz-ı endam ettirirken Ülkücü Gençliğin siyasi organizasyonu olan MHP’nin bu duruma duyarsız kalması düşünülemez.

Bu yüzden genç erkek ve kız kardeşlerimizin siyasi temsil makamlarına taşınmasına önem verilecektir. Partimizden yerel gençlik önderleri ve parlak yıldızlar çıkarılacaktır. Genç arkadaşlarımız siyasi hizmet makamlarında öncelikle değerlendirilecektir. Gençlerimizin yerel yönetimlerde ve TBMM’de Partimizi temsil edebilmelerinin önü açılacaktır. Partimize ve davamıza emeği geçmiş iyi yetişmiş yetenekli ve becerikli genç Ocak ve Kadın Kolları Başkanlarımız gençliğin yerel ve önderleri haline getirilecektir.

Siyasette Genç Yıldızlarımız projemizle ilgili gelişmelerden haberdar olmak için lütfen formu doldurunuz.

Adınız (*)

E-Posta Adresiniz (*)