MUHTAR TOPLANTILARI İLLERDE YAPILACAK

§

Köy ve Mahalle muhtarlıklarımız birer Mahalli idare birimi olarak vatandaşlarımıza en yakın ve yerel halka doğrudan hizmet sunan idari kurumlarımızdır. Bunların başında da köylünün ve mahallelinin her türlü sorunuyla ilgilenen fedakar muhtarlarımız vardır.

Partimiz bu güne kadar muhtarlarımızı ihmal ederek istenilen seviyede bir politik destek ve işbirliği geliştirememiştir. Köy ve mahallelerimizin yöneticisi konumundaki muhtarlarımızın bir kısım parti faaliyetlerine katılımı sağlanacaktır. Bu çerçevede yerel teşkilat yöneticilerimizin sık sık muhtarlarımızla bir araya gelerek mahalli müşterek sorunların çözümüne yerel siyasal katkıda bulunacaklardır.

Muhtarlarımızı birileri istedi diye köy ve mahallelerinden kalkıp Ankara yollarına düşmesi ya da dertlerini dinlemek yerine sırf talimat vermek üzere Ankara’ya çağrılması dönemi sona erecektir. MHP Genel Merkezi sık sık köy ve mahallelerinde muhtarlarımızın yanı başında olacaktır. Her ilde muhtarlar toplantıları yapılacak Genel Merkez yöneticilerimizin taşra gezilerinde ise mutlaka muhtarlarımızı ziyaret edilecektir. Onların ve temsil ettikleri köy ve mahalle halkının sorunları mahalinde tespit edilerek geliştirilen çözümlerin MHP Genel Merkez politikalarına yansıtılması sağlanacaktır.

Muhtar Toplantıları projemizle ilgili gelişmelerden haberdar olmak için lütfen formu doldurunuz.

Adınız (*)

E-Posta Adresiniz (*)