KURULTAYIMIZ YENİDEN
İHYA EDİLECEK

§

Rahmetli Başbuğumuzun başlattığı Kurultay ve Şölen geleneği yeniden hayata geçirilecektir. Erciyes Zafer Kurultayı eskiden olduğu gibi her yıl tekrar toplanacaktır.

Türk Dünyası’nın önemli meseleleri bu kurultaylarda birlikte istişare edilecek, Türk için Türk’e göre çözümler geliştirilecektir. 3 Mayıs Türkçülük Haftası olarak ilan edilecek ve büyük bir Kurultay ve şenliklerle kutlanacaktır. 3 Mayıs’ı Türk Dünyası’ndan gelen kardeşlerimizle Ilgaz’da Turan Kurultayı adı altında kutlayacağız.

Ülkücü gençlerimiz kadınlarımız ve çocuklarımız için Gençlik Kurultayı, Kadın Kurultayı ve Çocuk Kurultayları düzenlenecektir.

Bursa Kocayayla, Mersin Erdemli, Konya Beyşehir gibi geleneksel Yörük Türkmen şölenleri ile ülkemizin her yöresinde şölenler ve toylar düzenlenerek, bozkurt yüreklerin bir araya gelip tanışmaları aralarındaki muhabbeti çoğaltmaları ve Milliyetçi Hareketin güncel meselelerini birlikte müzakere etmeleri sağlanacaktır.Kurultayımızın yeniden ihya edilmesi projemizle ilgili gelişmelerden haberdar olmak için lütfen formu doldurunuz.

Adınız (*)

E-Posta Adresiniz (*)