Kiracılık Dönemi Kapanacak
Bozkurt’un Yuvası Bozkurt’un Malı Olacak

§

MHP için önem taşıyan ve çözümü giderek ivedilik kazanan sorunlardan bir tanesi de İl Teşkilatlarımızın Bina ve Yerleşim Sorunudur. Bugün taşradaki bir çok parti teşkilatımız ve Ülkü Ocaklarımız kiracı durumdadır. Halbuki Milliyetçi Haraket Partisi ve Ülkücü teşkilatlarımız bu ülkenin kadim siyasi harekentlerindendir. 47 yıldır Türk siyasal varlığını ve onurlu yerini korumaktadır. Ancak buna rağmen hala kendi binalarına sahip olamamışlardır.

Bu durum siyasi faaliyetlerimizin sağlıklı ve verimli yürütülmesi açısından hayati problemlere neden olmaktadır. Ya istenilen semtlerde ve şehrin merkezi yerlerinde bina bulunamamakta ya da kiracı olduğumuz binaların giderleri için ödeme zoruluğuna düşülmektedir. Partililerimiz ve Ülkü Ocakları mensubu gençlerimiz enerji ve mesailerini propaganda faaliyetlerine harcamak yerine kiralarını ödeyebilmek için kapı kapı dolaşıp bağış toplamaya dergi ve gazete satmaya ayırmak zorunda kalmakdadırlar.

MHP de kiracılık dönemi kapanacaktır. Bütün parti ve ülkücü teşkilatlarımız en kısa sürede kendi mülklerine sahip olup kiracılıktan kurtarılacaktır Bunun için yurt dışında yaşayan ülküdaşlarımızın oluşturacağı bir mali destek fonu ve partimize tahsis edilen hazine yardımları kullanılarak, öncelikle MHP ve Ülkü Ocakları İl Başkanlıklarımızın bina sahibi olma gayretlerine destek ve katkı sağlanacaktır.

Bozkurt’un Yuvası Bozkurt’un Malı Olacak projemizle ilgili gelişmelerden haberdar olmak için lütfen formu doldurunuz.

Adınız (*)

E-Posta Adresiniz (*)