GENEL BAŞKANLA İL BAŞKANLARI ARASINDA KIRMIZI HAT KURULACAK

§

İletişim ve enformasyon teknolojilerinin süper hızla geliştiği çağımızda MHP Genel Merkezinin’de bu hıza ayak uydurması hem bir gereklilik hem de zorunluluktur. Partilerin siyasi mesajlarının gerek teşkilatlara, gerekse seçmenlere doğru hızlı ve kesintisiz ulaşımı başarılı siyasetin en önemli girdilerinden birisi haline gelmiştir.

Bugün Genel Başkanlık makamı Partimizin Uç Beyleri ve taşradaki en yüksek temsilcisi olan İl Başkanlarımız için dahi oldukça zor ulaşılabilen bir mevkiye dönüşmüştür. İl Başkanlarımız Genel Başkanla 15 dakika görişebilmek için yüzlerce bazen bin kilometre yol katetmek zorunda kalmaktadır. Acil durumlarda bile Genel Başkanlık makamı ile iletişim sağlanamamakta Genel Başkan zamanında ve doğrudan bilgilendirilmemektedir. Dolayısıyla Partimiz gelişen anlık olaylar karşısında gerekli siyasi tepkileri verememekte, teşkilatlarımızı talimatlandırmamaktadır.

Bu bağlamda iletişim sorunu Genel Başkanlık Makamı ile İl Başkanlarımız arasında Kırmızı Hat sistemi kurularak giderilecektir. İl Başkanlarımız dilediklerinde bu hattan doğrudan Genel Başkanla araya Genel Başkan Yardımcılarını, özel kalem müdürlerini ve sekreterleri sokmadan görüşebileceklerdir. İllerinde meydana gelen politik gelişmeleri süratle Genel Başkanla paylaşabilecek değerlendirmelerini yapabilecek ve ortak kararlara varabileceklerdir

Genel Başkanla İl Başkanları Arasında Kırmızı Hat projemizle ilgili gelişmelerden haberdar olmak için lütfen formu doldurunuz.

Adınız (*)

E-Posta Adresiniz (*)